TEENUSED2018-06-04T18:15:15+00:00

Peamiselt keskendume:

Sotsiaalmeedia turunduse koolitused ja konsultatsioonid

Selleks, et sotsiaalmeedia turunduses edu saavutada, on vaja oma klientidele silma paista – mis nõuab väga head plaani. Õpetame sulle, kuidas ise luua ja hallata oma ettevõtte sotsiaalmeedia lehti. Saad teada, millised on peamised vead ning õpid, kuidas kasutada Facebooki võimalusi.

Anname sulle selged juhised, kuidas planeerida ja läbi viia Facebooki kampaaniat. Samuti anname ülevaate Facebooki tasulise reklaami võimalustest.
Võimalus osaleda nii avalikel koolitustel, kui ka tellida sisekoolitus.
Hind: konsultatsioon 70eur+km/tund, sisekoolitus – kokkuleppel

Infot avalike esinemiste kohta leiad siit!

Veebitekstide kirjutamine

Aitame juba olemasolevat teksti värskendada või ka täiesti uut sisu luua. Üheskoos leiame parima lahenduse, kuidas viia teie sõnum võimalikult ladusal viisil potentsiaalse kliendini!

Hind: al. 45eur+km/500 sõna, kuid sõltub ka temaatikast ja lõplikust sõnade arvust (rohkem sõnu = soodsam hind). Saada oma mõte ja me vastame sulle 24 tunni jooksul!

SEO – kodulehe otsimootoritele optimeerimine

Aitame sinu kodulehe otsingutulemustes kõrgetele kohtadele tõsta, et oleksid potentsiaalsetele klientidele paremini leitav. Kui sa tahad, et sinu kodulehele tuleksid nn. õiged inimesed, pead iga oma sisulehe optimeerima õigetele sõnadele ning järgima optimeerimise põhipunkte.

Sotsiaalmeediakontode loomine ja haldus

Aitame luua ja hallata sotsiaalmeedia kontol nii sisu kui ka visuaale, kaardistada konkurente ja sihtrühmi ning kavandada sisuplaani.

Hind: sõltub keskkonnast ja temaatikast, küsi julgelt lisa!
Valik tehtud töid

Sisuturundus ja -loome

Üha enam soovitakse enne toodete ja teenuste ostu nende kohta informatsiooni lugeda, et veenduda selle kvaliteedis. Seega on asjakohase sisu väärtust raske alahinnata.
Aitame sul harida oma klienti! Läbi sisuloome on võimalik hajutada tema kahtlused ja tekitada usaldusväärne õhkkond ostu lõpule viimiseks.

Hind: al. 45eur+km/500 sõna, kuid sõltub ka temaatikast ning sellest, kas jääme pikemaaegse koostöö peale või on tegemist ühekordse teenusega. Saada oma mõte ja me vastame sulle 24 tunni jooksul!

Graafiline disain

Detailideni viimistletud reklaamklipid nii online kanalitesse kui välimeediasse, trükised, bännerid jpm. Vajadusel aitame organiseerida ka trükiteenuse.

Hind: Lihtsamad animeeritud klipid al. 60 eur +km, bännerid al. 30 eur +km
Valik tehtud töid

Bränding

Olgu tegemist uue või uueneva ettevõttega – aitame luua brände, mis on mõtestatud ja omavad selget sõnumit.
Esmamulje loeb. Ettevõtte logo on sageli esimene infokild, mida klient sinu kohta saab. Hoolikalt kujundatud logo annab ettekujutuse firma tööstiilist ja filosoofiast. Lisaks logole anname kaasa ka soovitused selle kasutamiseks trükistel, tööriietel jne.
Vähem olulised ei ole visioon ja strateegia. Koostame visuaalse identiteedi (CVI), mis tagab teie firma ühtse kuvandi kõikides kanalites.
Anname juhtnööre kommunikatsiooniks klientide, meedia ja koostööpartneritega. Samuti aitame luua ja hallata sotsiaalmeediakontosid.

Hind: al. 2000 eur
Valik tehtud töid

Raadio- ja telereklaam

Toodame raadioklippe ja animeeritud telereklaame. Vajadusel saame pakkuda abi eriprojektide monteerimisega: pulmavideod, õppevideod, videoesitlused ja palju muud.

Hind: animeeritud telereklaam al. 150 eur, raadioklipp al. 70 eur
Valik tehtud töid

Oleme valmis aitama ka:

  • AdWords
  • Facebook tasuline reklaam

Kui sa ei leidnud endale sobivat teenust, kuid tunned, et äkki siiski saaksime abiks olla, saada oma ettepanek brit@milos.ee

Milos reklaam logo

Ideest teostuseni!

SUL ON HEA IDEE, MILLE TEOSTUSEKS VAJAD ABI?
MEIL ON LAHENDUSED!

Võta ühendust!