Google Ads ja sotsiaalmeedia koolitused ning konsultatsioonid

Selleks, et internetis oma ettevõttega edu saavutada, on vaja oma klientidele silma paista. See nõuab aga väga head plaani ja rohkelt kaasaegseid turundusteadmisi. 

Õpetame sulle personaalse Google Ads ja sotsiaalmeedia koolituse käigus, kuidas ise luua ja hallata oma ettevõtte sotsiaalmeedia- ja kodulehti. Saad teada, millised on peamised vead ning õpid, kuidas kasutada Facebooki, Instagrami ja Google Ads’i võimalusi. Tehes põhitõed ise selgeks, hoiad kokku palju raha, mis tuleks muidu kasutada teenuse sisseostuks. Selle asemel panusta see hoopis nüüd oma hea sisu tasulisele levikule!

Personaalse sotsiaalmeedia koolituse käigus anname sulle selged juhised, kuidas planeerida ja läbi viia Facebooki ja Instagrami kampaaniat. Samuti saad ülevaate Facebooki ja Instagrami tasulise reklaami võimalustest.

Personaalse konsultatsiooni tunnihind on 115eur+km.

Sotsiaalmeedia turunduse koolituse hind

Konsultatsiooni ja sisekoolituse hind kokkuleppel, sõltudes temaatikast ja päeva pikkusest. Küsi personaalset pakkumist brit@milos.ee või helista +(372) 5215511

Infot avalike esinemiste kohta leiad siit!

Sotsiaalmeedia turunduse veebikoolituse leiad siit!

Sisuturunduse koolitused ja konsultatsioonid

Õpi ise, kuidas luua paremaid tekste ja mismoodi neid Google otsimootorile meelepäraseks teha! Küsi personaalset konsultatsiooni, grupikoolitust või koolituse salvestust! Saada kiri kohe brit@milos.ee!

maksekeskus.ee
reformierakond-logo
Riigikantselei_logo
Eesti_Keskerakond_logo
Archimedes SA
marc&andre.ee
factor.ee

Google Ads koolitused ja konsultatsioonid

Soovid teha paremaid Google Ads kampaaniaid? Küsi personaalset pakkumist koolituseks või osale terve meeskonnaga. Samuti pakume salvestatud Google Ads veebikoolitust – vaata seal, kus sulle sobib! Soovid pakkumist? Kirjuta maido@milos.ee!

Klientide tagasiside

Liis Lainemäe Peipsiääre vald, Sibulatee
Albina-Vimb
Rene-Paats
Enn-Tosso
Imbi-Lepik-Martinson
Kaupo-Kallemaa-1-e1512333228634
katrin-1-e1512333672424
IMG_7237
Liina-Kisand-1
Rene-Laane
Helen-Valend
Caroly-Kaljumäe
197975_1008094980771_1040122_n
Helen-Kulaots

Brit aitas üks-ühele kohtumisel minu hallatavad kontod sotsiaalmeedias üks-kaks-kolm korda teha. Data set, assets, lookalike soovitused ja palju muud. Kuhjaga häid igapäevaseid nõuandeid peale kauba. Soovitan väga personaalset kohtumist Britiga oma sotsiaalmeedia üle vaatamiseks! Need tunnid on igati asja ette läinud.

Liis Lainemäe / Peipsiääre valla turundusjuht

Olen südamest tänulik väga hea ja meeldiva koostöö eest. Brit on alati tihedas sidemes oma kliendiga, kuulab mida klient tahab ja alati aitab oma nõuga kui tunneb, et saaks kliendile veelgi rohkem abiks olla. Ta kirjutab sisuturunduse artiklid väga kiiresti ja professionaalselt!

Albina Vimb / Turundusjuht – Läänemere Hambakliinik OÜ

Oleme oma 10 tegevusaasta jooksul kasutanud mitmeid sotsiaalmedia teenuseid pakkuvaid ettevõtteid.

Reeglina on jäänud koostöö nendega lühikeseks, sest tegelik teadmine ja oskus seda tööd efektiivselt ja kasumlikult teha neil puudus.

Milos OÜ-ga alustasime koostööd umbes kaks aastat tagasi ja me oleme väga rahul. Mulle meeldib nende töö kiirus ja kvaliteet. Samuti nende enda initsiatiivikus ja soov teha asju alati paremaks.

René Paats / Espresso Grupp OÜ

Briti artiklid erinevad paljudest teistest sisuturundusest rääkivatest sisuturundusartiklitest selle poolest, et ta jagab reaalselt kasulikku sisu. Hea näide, milline sisuturundus peakski olema.

Enn Tosso / Loovkirjutaja – OÜ Kirjaabi

Brit Mesipuu on ajakohastanud ja ümber kirjutanud mitmed Visit Estonia e-akadeemia turunduse tekstid. Koostöö Britiga on alati väga professionaalne ja kiire. Oskus lihtsalt kirjutada võib-olla aeg-ajalt mitte nii lihtsatel teemadel on ka Briti tugevusi. On olnud väga viljakas koostöö!

Imbi Lepik-Martinson / EAS Turismiarenduskeskus

Oleme Milose professionaalse meeskonnaga töötanud juba 2 aastat. Nende tehnilised teadmised, kiire tegutsemine ja kliendi soovide mõistmine on pannud aluse usalduslikule ja tugevale koostöösuhtele.

Kaupo Kallemaa / ettevõtja, võimlemisturniiri Miss Valentine korraldaja

Milos on minu koostööpartneriks ürituste jaoks vajalike materjalide kujundamisel. Tuult tiibadesse ja soovitan soojalt!

Katrin Puusepp / Arigato

Osalesin teie väga inspireerival ja toredal koolitusel. Sain mitmeid mõtteid, mida ka enda tööpostil kindlasti katsetada saan – aitäh! ?

Liis Lepik / TV3 sotsiaalmeedia ja veebitoimetaja

Aitäh Brit, et aitasid mõista, et edu võti peitub sageli väga lihtsates asjades. SEO koolituselt sain mitmeid praktilisi tööriistu ja soovitusi, mida olen juba edukalt oma töös kasutanud. Koolitus oli kaasahaarav ja hästi üles ehitatud!

Liina Kisand / iPharma piirkonnajuht

Suurepärane töö. Kiire ja kvaliteetne teenindus! Jäin TV reklaamiga ülimalt rahule. Soovitan soojalt!

René Laane / OÜ Fitlap

Brit on osanud hästi meie seinast seina ja hüplikud mõtted üheks arusaadavaks tekstiks vormida. Samuti võin tema toimetatud ja otsingumootoritele meelepäraseks sätitud lood alati rahuliku südamega avaldada.

Helen Valend / Kliendisuhete haldur- turundusassistent | IMG Numeri OÜ

Koolitus oli väga hea, sain palju uut informatsiooni ja ideid, mille peale ise polekski tulnud, mis siis, et tegelt nii igapäevane ja loogiline asi. Väga meeldis selle koolituse puhul erinevad näited reaalsest elust jne, uuringuid oli väga põnev kuulata. Aitäh selle võimaluse eest, olen nüüd palju teadlikum sel teemal.

Caroly Kaljumäe / Sisuturundaja – Relaxmom OÜ

Koolituspäev sotsiaalmeedias turundamisest. Pikaajalise sotsiaalmeedia tavakasutajana sain kerge šhoki kui vähe ma tegelikult nendest võimalustest tean:) Oma tulevase firma jaoks sain väga palju häid soovitusi ja nippe, mida kindlasti kasutama hakkan Brit Mesipuu on koolitajana väga soe, südamlik ja vahetu! Meeldisid väga näited elust ja praktiline osa. Kindlasti osalen tulevikus mõnel sarnasel koolitusel veelgi ?

Kadri Janson / Forever Fysio

Osalesin Facebooki ja Instagrami koolitusel. Jäin sellega väga rahule: põhjalik ja väga praktiline ülevaade mõlema platvormi kasutusvõimalustest ja tööriistadest. Sain mitmeid uusi ideid ja nippe, kuidas paremini sotsiaalmeedias inimesi kõnetada ja eesmärke saavutada. Meeldis ka see, et koolitus oli loogiliselt üles ehitatud, hea kerge jälgida. Brit räägib hästi. Soovitan seda koolitust kõigile, kes mõnda Facebooki või Instagrami kontot haldab.

Helen Külaots / Levi Turundus partner