Sotsiaalmeedia turunduse ja Google Ads’i koolitused ja konsultatsioonid

Selleks, et sotsiaalmeedia turunduses edu saavutada, on vaja oma klientidele silma paista, mis nõuab väga head plaani. Õpetame sulle, kuidas ise luua ja hallata oma ettevõtte sotsiaalmeedia lehti. Saad teada, millised on peamised vead ning õpid, kuidas kasutada Facebooki ja Instagrami võimalusi.

Anname sulle selged juhised, kuidas planeerida ja läbi viia Facebooki ja Instagrami kampaaniat. Samuti anname ülevaate Facebooki ja Instagrami tasulise reklaami võimalustest.

Võimalus osaleda nii avalikel koolitustel, kui ka tellida sisekoolitus.

Sotsiaalmeedia turunduse koolituse hind

Konsultatsiooni ja sisekoolituse hind kokkuleppel, sõltudes temaatikast ja päeva pikkusest. Küsi personaalset pakkumist brit@milos.ee või helista +(372) 5215511

Infot avalike esinemiste kohta leiad siit!

Sotsiaalmeedia turunduse veebikoolituse leiad siit!

Sisuturunduse koolitused ja konsultatsioonid

Õpi ise, kuidas luua paremaid tekste ja mismoodi neid Google otsimootorile meelepäraseks teha! Küsi personaalset konsultatsiooni, grupikoolitust või koolituse salvestust! Saada kiri kohe brit@milos.ee!

maksekeskus.ee
reformierakond-logo
Riigikantselei_logo
Eesti_Keskerakond_logo
Archimedes SA
marc&andre.ee
factor.ee

Google Ads koolitused ja konsultatsioonid

Soovid teha paremaid Google Ads kampaaniaid? Küsi personaalset pakkumist koolituseks või osale terve meeskonnaga. Samuti pakume salvestatud Google Ads veebikoolitust – vaata seal, kus sulle sobib! Soovid pakkumist? Kirjuta maido@milos.ee!