Kodulehtede tegemine ja tehniline audit

Kodulehtede tegemisega aitab sind meie hea koostööpartner. Seega saada oma mõte kindlasti meile teele ja me viime sind kokku oma toreda partneriga. NB! Me ei küsi selle eest vahendustasu või lisa täiendavaid kulutusi sulle!

Meie saame aidata kodulehele sisu loomisega. Kirjutame teksti otsingumootoritele optimeerimise põhimõtete järgi (SEO), et koduleht tuleks Google otsingutulemustes paremini välja.

Miks usaldada kodulehe tegemine meie partnerile?

  • Nad teevad sulle kodulehe soodsalt ja kõikidele tänapäeva nõudmistele vastavalt.
  • Valmib visuaalselt kena veebileht, mis on külastajatele selgelt ja lihtsasti kasutatav.
  • Huvi korral pakume küsi Veebimajutus.ee-s soodsamat veebimajutust!
  • Kui soovite abi kodulehele sisu loomisel, saame olla abiks ka sellega. Kirjutame tekstid nii, et nad järgiksid otsingumootoritele optimeerimise põhitõdesid (SEO).
  • Soovi korral hilisem igakuine haldamine, et uuendada pluginaid ja tarkvara ning teostada sinu poolt soovitud muudatusi.

Kodulehe tegemise hind

Kirjuta brit@milos.ee ning küsi endale personaalset hinnapakkumist!

Veebilehe tehniline SEO audit

Sinu olemasoleva ja uue kodulehe positsiooni otsingutulemustes mõjutab muuhulgas kodulehe tehniline olukord. Veebilehe tehnilise SEO auditiga saad teada põhjused, miks külastajad ei tee soovitud tegevusi ja ettepanekuid probleemide lahendamiseks.

Veebilehe tehnilise SEO auditi teenus sisaldab:

  • Veebilehe ja serveri tehniline analüüs. – kui server on aeglane, tihti maas, kodulehel on ülemäära palju lisamooduleid, sisuhaldus on vana jne, siis on leht aeglane ja potentsiaalselt ebaturvaline ning probleemiga tuleks tegeleda enne muid SEO toiminguid.
  • Tehnilise SEO audit – kas koduleht on Google otsirobotile võimalikult arusaadav? Google poolt antud soovituste järgimine – URL’id, pealkirjad, Schema, alt-tag’id, sittemap’id jne.
  • Otsingusõnade/fraaside optimeeritus – kas soovitud väljendid on optimeeritud? Kui lehel otseselt soovitud fraasi ei eksisteerigi, pole ka otsirobotil infot, et selle väljendi otsimisel peaks otsimootor tulemuseks antud lehte pakkuma.
  • Välise SEO analüüs – sissetulevad lingid, ankurtekstid, soovitused, linkbuilding.
  • Sisutekstide analüüs SEO seisukohalt.

Ja tulemusena pakume sulle väärtuslikud soovitused. Asjad, mis kohe kindlasti peaksid korda tegema, asjad, mida võiks parendada ja üldisemad soovitused, näiteks eraldi maandumislehtede loomine, CTA lisamine, sisukirjutamine jne.

Muuda oma koduleht senisest veelgi müüvamaks ja küsi meilt pakkumist veebilehe tehnilise SEO auditi jaoks – brit@milos.ee !