Sisuturundus ja sisuloome

Üha enam soovitakse enne toodete ja teenuste ostu nende kohta informatsiooni lugeda, et veenduda selle kvaliteedis. Seega on asjakohase sisu väärtust raske alahinnata.
Aitame sul harida oma klienti! Läbi sisuloome on võimalik hajutada tema kahtlused ja tekitada usaldusväärne õhkkond ostu lõpule viimiseks.

Google otsimootori jaoks on väga oluline, et sinu ettevõtte kodulehel oleks pidevalt uut ja värsket sisu. Just see on üks viis, kuidas sul on võimalus otsingutulemustes tasuta silma paista ja otsingutulemustest ette poole jõuda. Kui sul endal ei ole aga mahti, või soovid oma aega kasutada rohkem oma teenuste ja toodete müügi peale, aitan sind hea meelega kodulehel blogi pidamise või kasulike artiklite loomisega. Teades ja tundes Google otsingumootoritele optimeerimise (SEO) põhitõdesid, koostan ka kõik tekstid neid põhimõtteid silmas pidades.

Sisuturunduse hind

Alates 95eur+km/300 sõna ja 150eur+km/500 sõna, kuid sõltub ka temaatikast ning sellest, kas jääme pikemaaegse koostöö peale või on tegemist ühekordse teenusega. Saada oma mõte ja me vastame sulle 24 tunni jooksul!

Kiiremate tulemuste saamiseks soovitame koos värske sisuga viia läbi ka Google otsingumootori reklaamikampaania.

Vaid mõned kliendid
Elisa Eesti logo
ehituseabc logo
Smaily logo

Sisuturunduse koolituse tellimine

Õpi ise tekste õigesti kirjutama! Pakume ka personaalset ja grupikoolitust. Samuti salvestatud koolitust, mida saad vaadata endale sobival ajal! Koolituse tellimiseks kirjuta brit@milos.ee!

    Klientide tagasiside

    Osalesin Facebooki ja Instagrami koolitusel. Jäin sellega väga rahule: põhjalik ja väga praktiline ülevaade mõlema platvormi kasutusvõimalustest ja tööriistadest. Sain mitmeid uusi ideid ja nippe, kuidas paremini sotsiaalmeedias inimesi kõnetada ja eesmärke saavutada. Meeldis ka see, et koolitus oli loogiliselt üles ehitatud, hea kerge jälgida. Brit räägib hästi. Soovitan seda koolitust kõigile, kes mõnda Facebooki või Instagrami kontot haldab.
    Helen-KulaotsHelen Külaots / Levi Turundus partner