Koolitaja Brit Mesipuu

Brit Mesipuu on Milos reklaami tegevjuht ja turundaja. Turundusega üleüldiselt on ta seotud juba üle 20 aasta. Varasemalt on ta olnud turunduse eest vastutav nii raadios, välimeedias kui ka hotellis, laenufirmas ja restoranis ning nüüd on pereettevõtte Milos reklaami eestvedaja ja koolitaja. Seega kokkupuuteid erinevate valdkondadega ja reklaamiväljunditega on küll ja rohkemgi veel. Ka praegu teeb ta koostööd ettevõtetega alates ehitusest, laste mängudest, kinnisvarast ja ilukliinikutest lõpetades spaa ja telekommunikatsiooniga.

Oma karjääri jooksul on ta teinud koostööd paljude eesti tippbrändidega nagu Elisa, 1Partner Eesti, Ehituse ABC, TV3 Eesti ja paljud teised.

Igapäevaselt tegeleb ta turunduse teemaliste artiklite kirjutamise ja teistele ettevõtetele kodulehele ja sotsiaalmeediasse õigete sõnade ritta panemisega. Samuti sotsiaalmeedia reklaamide ülesseadmisega ja kõikidel neil teemadel koolitamise ning konsulteerimisega. Ka võib leida teda nii lava pealt kui lava tagant ise koolitustel ja konverentsidel esinedes, või neid korraldades.

Avalike koolituste pagas ulatub juba üle 300. Lisaks on ta andnud rohkelt personaalseid konsultatsioone ja ettevõtete sisekoolitusi.

Brit on avaldanud tasuta lugemiseks üle 200 artikli, mida on lugenud juba mitusada tuhat inimest.

Virtuaalne CV on leitav siit: https://www.linkedin.com/in/britmesipuu/

Teemad, mis teda eriti paeluvad:

  • Sisuturundus
  • Sisuloome
  • Turundus Facebookis ja Instagramis
  • Sotsiaalmeedia postituste haldus

Brit Meedias

Leia kõik artiklid ja saated siit: https://milos.ee/tehtud-tood/milos-meedias/

Brit Mesipuu Milos reklaam
Brit Mesipuu
Sotsiaalmeedia reklaam, sisuturundus ja koolitused
+372 521 5511

https://www.facebook.com/milosreklaam
https://ee.linkedin.com/in/britmesipuu