Kontakt

email: info@milos.ee      Helista: +372 521 5511 (Brit)
või kirjuta FB Messengeri
Milos OÜ
reg.kood 12848646
KM: EE101920953

Facebook logo, #milosreklaam   Instagram logo, #milosreklaam

Kirjadele oleme avatud 24/7, telefonikõnedele eelistame vastata tööpäevadel 8-19 vahel. Kuid kui sul on küsimus, mis ei kannata oodata nädalavahetusel, tee proovi, tõenäoliselt vastame ikka :)

Kui soovid meiega postituse kaudu sotsiaalne olla, lisa sellele: #milosreklaam  :)

Brit Mesipuu, Milos OÜ, Milos reklaam, sisuloome, koolitused, turundus

 

Brit Mesipuu

Reklaam, sisuturundus ja koolitused
brit@milos.ee
+372 521 5511
https://www.linkedin.com/in/britmesipuu/

Oman TÜ Kehakultuuri teaduskonna magistrikraadi suunal treener-spordijuht. Juba õppimise ajal alustasin tööd hotellis ja restoranis turundusjuhina. Seejärel emapuhkusel viibides astusin sisse Tartu KHK Turismikorralduse erialale, mille lõpetasin kaks aastat hiljem cum laude. Kooli lõpus ootas mind aga juba uus väljakutse – raadio Ring FM turundusjuhi positsioon. Siis saigi selgeks, et just turundus ja reklaam on see suund, mis mind köidab. Lisaks ise õppimisele ja koolituspäevadele lõpetasin ka Marketingi Instituudis aastase „Turunduse- ja müügiprogrammi“. Samal perioodil sai koos abikaasaga loodud perefirma Milos kujundus- ja reklaamitööd. Nüüd hoian end vormis turunduskoolitustel käies, ise aktiivselt seda õppides ning klientide poolt tellitud tööde täitmise ja artiklite kirjutamisega. Samuti sisekoolituste ja avalike esinemistega.
Vabal ajal käin koolides lapsi internetiturvalisuse teemadel harimas, tegelen lugemise ja spordiga (eriline armastus on jõusaali ja rattasõidu vastu).

Lühidalt – minu unistusest sai mu töö!

Siin ka üks humoorikam kokkuvõte minust.

Maido Mesipuu, Milos reklaam

 

Maido Mesipuu

Google reklaam, kujundustööd, web
maido@milos.ee
+372 5667 2185

Sarnaselt Britile, on ka minul taskus TÜ Kehakultuuri teaduskonna treener-spordijuhi magistrikraad. Seal see elu meid kokku viiski :).

Mind on alati huvitanud arvutid ja graafiline disain. Seega aitasin tihtipeale ka oma sõpru ja tuttavaid kui neil selles vallas abi oli vaja. Üks asi viis teiseni ja lõpuks sai hobist ka lisatöö. Mulle meeldib end pidevalt täiendada. Seepärast võtan suure heameelega vastu ka väljakutsed, mis esialgu minu ampluaasse ehk (veel) ei kuulugi.

Niisiis – ootan põnevusega teie poolt seatud väljakutseid!

SOOVID HINNAPAKKUMISTVÕTA KOHE ÜHENDUST

    Milos reklaam logo

    Ideest teostuseni!

    SUL ON HEA IDEE, MILLE TEOSTUSEKS VAJAD ABI?
    MEIL ON LAHENDUSED!