Lisateenused läbi koostööpartnerite

Vaata ka koostööpartnerite eripakkumisi!

E-mailiturundus

Kui oled huvitatud sisuturunduslugude või kasulike sisude levitamisest e-maili teel, uuri kindlasti Smaily uudiskirjade saatmise platvormi! Kasutan ise juba aastaid ja olen igati rahul selle funktsionaalsuse ning klienditeenindusega!

Graafiline disain

Detailideni viimistletud reklaamklipid nii online kanalitesse kui välimeediasse, trükised, bännerid jpmVajadusel aitame organiseerida ka trükiteenuse. Koostöös sinuga loome kaasaegseid ja eristuvaid lahendusi, mis kujutavad just sinu ettevõtte ainulaadsust ja erakordsust.

Tele- ja raadioreklaami hind

Toodame raadioklippe ja animeeritud telereklaame. Vajadusel saame pakkuda abi eriprojektide monteerimisega: pulmavideod, õppevideod, videoesitlused ja palju muud. Saame aidata nii idee, kui teostusega algusest lõpuni. Sealhulgas mitmete nii öelda häälte leidmisega, mis sobiksid peale lugemiseksvastavalt sinu reklaami iseloomule.
Animeeritud telereklaam al. 150 eur, raadioklipp al. 70 eur. Küsi personaalset pakkumist maido@milos.ee või helista +(372) 5667 2185

Bränding, visiitkaardid

Olgu tegemist uue või uueneva ettevõttega – aitame luua brände, mis on mõtestatud ja omavad selget sõnumit. Esmamulje loeb. Ettevõtte logo on sageli esimene infokild, mida klient sinu kohta saab. Hoolikalt kujundatud logo annab ettekujutuse firma tööstiilist ja filosoofiast. Lisaks logole anname kaasa ka soovitused selle kasutamiseks trükistel, tööriietel jne.

Vähem olulised ei ole visioon ja strateegia. Koostame visuaalse identiteedi (CVI), mis tagab teie firma ühtse kuvandi kõikides kanalites.
Anname juhtnööre kommunikatsiooniks klientide, meedia ja koostööpartneritega. Samuti aitame luua ja hallata sotsiaalmeediakontosid.