Sooduskoodid ja -pakkumised koostööpartneritelt!

Mul on juba pikemat aega olnud mõtteis jagada sinuga oma heade koostööpartnerite ja klientide sooduskoode. Äkki leiad ka sina siit midagi uut ja põnevat ning seda tavahinnast soodsamalt! 😊

Sooduskoodid majutuseks ja reisimiseks

  • Vajad majutust Tallinnas? Mina ööbin Duntenis!🛏️ Moodne tehnoloogia ja kaasaegne disain ootavad ka sind Dunteni iseteeninduslikus hotellis – naudi mugavust igal sammul! Kood “BRIT” annab sulle soodustust -15%! Bronni siin!
  • Soovid soodsamat majutust Jurmalas? Aga palun! Semarah Hotels🏨 ootab sind. Kasuta sooduskoodi “BRIT”, mis annab sulle 20% allahindlust Lielupe hotelli ööbimisele. Kood on saadaval kuni 30.06., kuid ööbimise kuupäevad võivad olla kuni 30.12.2024. Vaata pakkumisi siit!
  • Plaanid üht ägedat trippi matkabussiga Eestis või välismaal? Ja soovid kaasa ka oma pere lemmiklooma? Meid sõidutab sellistel puhkudel Puhkusratastel🚐. Käisime möödunud aastal ja sõidame ka sel (ja järgmisel, ja ülejärgmisel…? 🙂 ) Kirjuta neile ja küsi tavahinnast sõbralikumat hinda mainides ära, et Milos soovitas.
  • Alice Backyard ootab sind Pärnus! Suvituslinn pakub palju enamat, kui vaid päike🌞 ja rand! Mõnus maja, hubased toad, elamusi pakkuv spaa ala ja kodune olemine! Soovid standarthinnast 20% soodustust ööbimiseks või broneeerida 3h spaad? Kasutades koodi “Milos20” on perioodil 1 sept 2024 – 31 mai 2025 need sulle 20% soodsamalt! Vaata kohe siit!

Eripakkumised ja sooduskoodid siit ja sealt

  • Vaja tervist toetada või turgutada? Minu vitamiinid💊 ja mineraalid tulevad KBM Pharmast ja ka sina saad neid nüüd koodiga “Brit” 20% soodsamalt! Pakkumine kehtib kõigile täishinnaga toodetele! Leia endale need õiged siit!
  • Soovid hea hinnaga kohvimasinat ja ube?☕ Või on olemasolevat hooldustoodetega vaja poputada? 10+ aastat oli mu igapäeva rutiin vesi kannu + press alla. Nüüd juba mõnda aega aga korralik ja vastupidav kohvimasin koos kvaliteetsete ubadega Päikesekohvilt. Neilt saad professionaalsed masinad ja suurepärased joogid nii koju kui kontorisse. Sooduskood “Milos10%” teeb su ostukorvi 10% soodsamaks! Mine vaata kohe siia!
  • PneumaPure filtertehnoloogia sinu padjas, see sõnapaar jääb mul elu lõpuni meelde. Peale SleepAngeliga koostööd ma ei ole koju teisi patju suutnud oma voodisse🛏️ kutsuda – maailma puhtad padjad ehk patjade Ferrari 🙂 Vaata ja soeta siit -5% koodiga “Milos5”.
  • Värskust ja vitamiine sinu toidulauale? Vaata Tamme talu ürdiaeda! Kui tooted ostukorvi lisad, pane juurde “Milos10” ja imeväel alates 10 eurosest ostust kahaneb sinu ostukorvi summa -10%!

Kui sul on huvitav ettepanek või eripakkumine, mida siin jagada, siis anna mulle teada! Saada oma idee aadressile brit@milos.ee ja vaatame kuidas saame selle ellu viia!