Õpilaste sotsiaalmeedia kasutuse uuringukutse

Õpilaste sotsiaalmeedia kasutuse uuring

Tere!

Palun teid väga aidata kaasa uuringu õnnestumisele! NB! Kõigi uuringus osalevate koolide vahel on välja pandud ka auhinnad! 

Minu nimi on Brit Mesipuu ja ma tegelen igapäevaselt sotsiaalmeediaturunduse ja -reklaamidega. Samuti annan aeg ajalt turvalise internetikasutuse loenguid koolides.

Sooviksin saada ülevaadet Eesti koolinoorte sotsiaalmeedia kasutusest. Paluksin selleks väga teie abi. Üheskoos saaksime aimu, kas noored on tõepoolest „nii hukas“ ja viibivad iga vaba hetke oma telefonides.

Samuti võimaldab ka koolidel saada infot, kas näiteks on mõttekas oma kooli konto hoida aktiivsena Facebookis või Instagramis ning mis kellaaegadel ja päevadel neis postitusi teha.

Vastuseid ootan kuni 22 novembrini ja uuringu tulemused saavad nähtavaks üldistatud kujul juba selle aasta detsembris www.milos.ee  kodulehel.

Link uuringule: http://bit.ly/õpilased2020

Vastama on oodatud kõik lapsed alates 5.klassist!

Eelmist sarnast uuringut saab näha siin: https://milos.ee/eesti-koolilaste-sotsiaalmeedia-kasutuse-uuring/

NB! Kõigi uuringus osalevate koolide vahel on välja pandud ka auhinnad! 

Peaauhinnaks on TASUTA Eesti Spordimuuseumi külastus kuni 30-le lapsele (õpetajad tasuta!)! Muuseumil on uus püsiekspositisioon „Eesti Spordi Lugu“, kus räägitakse kõigest sporti puutuvast – olümpiakangelastest dopingupatusteni, triumfidest tragöödiateni. Lisaks leiate sealt Eesti Spordi Kuulsuste Halli ning palju käed-külge atraktsioone nagu nt virtuaalreaalsuses spordikuulsustega hängimine, tipptasemel rallisimulaator, kommentaatoriboks Tarmo Tiisleriga, ajarännak 19. sajandi võimlasse või 1980ndate spordifänni tuppa, reaktsioonisein ja palju muud.

Lohutusauhinnaks 1 veebis tehtav LIVE internetiturvalisuse loeng Brit Mesipuu poolt. Loe selle kohta siit!

Veelkord, olen väga tänulik, kui aitate kaasa uuringu õnnestumisele! Loodetavasti on võimalus leida see mõni minut mõne arvutitunni või klassijuhataja tunni raames.

Kõike head soovides ja edukale uuringule lootma jäädes!

Brit Mesipuu, Milos OÜ, Milos reklaam, sisuloome, koolitused, turundus
Brit Mesipuu

Tegevjuht

MILOS OÜ
tel.+372 521 5511
brit@milos.ee
www.milos.ee
https://www.facebook.com/milosreklaam
https://ee.linkedin.com/in/britmesipuu