Milos reklaamist


Miks me teeme?

Olime juba mõnda aega oma põhitöö kõrvalt virtuaalsesse sahtlinurka kujundusi nokitsenud, artikleid kirjutanud ja turundusmaailmas toimuval silma peal hoidnud. Tundsime, et sooviks oma teadmisi ja oskusi nüüd ka teistega jagada. Mõeldud – tehtud. 2015.a kevadõhtul võtsime lahti Tea entsüklopeedia, nägime Milose Venuse kuju, Äriregister andis nimele rohelise tule, ja sündinud ta oligi – meie perefirma Milos kujundus- ja reklaamitööd (Milos OÜ). Kuna kujundustööd on meie repertuaaris tagaplaanile jäänud (selleks on meil suurepärane koostööpartner!) siis sai nimi kohandatud Milos reklaam nimele.

Kuidas me teeme?

Milose saar oli valmis kandma hoolt ilu-, armastuse- ja viljakusejumalanna Venuse kuju eest. Nii ka oleme meie valmis vastutama oma tööde eest, et nad oleksid ilusadarmastusega tehtud ja sinu ettevõttele viljakad.

Miks valida meid?

Perefirmana jäävad meil ära pikad ja keerukad koosolekud ja formaalsed protseduurid. Saame pakkuda sulle kiireid lahendusi ja paindlikke kohtumisaegu (ka väljaspool tavapärast tööaega).

Kliendid meist

Räägime rahast?

Kõike see tundub väga tore aga mõtlete, et mis siis kulu ikka on? Esmalt – see ei ole kulu vaid investeering! Teiseks – oleme veendunud, et meie töö vastab soovitud tasule. Seega julgeme hinnaklassid avalikult välja ka tuua. Nagu näha, töödega suudame konkureerida, kuid hinnaklassis jääme päris paljudele alla :).

Lubadused

Lubame, et…

… meie tehtu on personaalne ja ainulaadne käsitöö, mitte varem kordades läbi proovitud masstoodang.
… oleme sinu jaoks alati kättesaadavad.
… soovi korral hoiame sind kursis vaheetappidega.
… anname endast parima, et ületada sinu ootusi.

Üheskoos muudame sinu ettevõtte nähtavaks!

Sõbralike tervitustega,

Brit & Maido

Brit ja Maido Mesipuu, Milos reklaam