Tagasiside

Brit aitas üks-ühele kohtumisel minu hallatavad kontod sotsiaalmeedias üks-kaks-kolm korda teha. Data set, assets, lookalike soovitused ja palju muud. Kuhjaga häid igapäevaseid nõuandeid peale kauba. Soovitan väga personaalset kohtumist Britiga oma sotsiaalmeedia üle vaatamiseks! Need tunnid on igati asja ette läinud.
Liis Lainemäe Peipsiääre vald, SibulateeLiis Lainemäe / Peipsiääre valla turundusjuht
Olen südamest tänulik väga hea ja meeldiva koostöö eest. Brit on alati tihedas sidemes oma kliendiga, kuulab mida klient tahab ja alati aitab oma nõuga kui tunneb, et saaks kliendile veelgi rohkem abiks olla. Ta kirjutab sisuturunduse artiklid väga kiiresti ja professionaalselt!
Albina-VimbAlbina Vimb / Turundusjuht – Läänemere Hambakliinik OÜ
Oleme oma 10 tegevusaasta jooksul kasutanud mitmeid sotsiaalmedia teenuseid pakkuvaid ettevõtteid. Reeglina on jäänud koostöö nendega lühikeseks, sest tegelik teadmine ja oskus seda tööd efektiivselt ja kasumlikult teha neil puudus. Milos OÜ-ga alustasime koostööd umbes kaks aastat tagasi ja me oleme väga rahul. Mulle meeldib nende töö kiirus ja kvaliteet. Samuti nende enda initsiatiivikus ja soov teha asju alati paremaks.
Rene-PaatsRené Paats / Espresso Grupp OÜ
Briti artiklid erinevad paljudest teistest sisuturundusest rääkivatest sisuturundusartiklitest selle poolest, et ta jagab reaalselt kasulikku sisu. Hea näide, milline sisuturundus peakski olema.
Enn-TossoEnn Tosso / Loovkirjutaja – OÜ Kirjaabi
Brit Mesipuu on ajakohastanud ja ümber kirjutanud mitmed Visit Estonia e-akadeemia turunduse tekstid. Koostöö Britiga on alati väga professionaalne ja kiire. Oskus lihtsalt kirjutada võib-olla aeg-ajalt mitte nii lihtsatel teemadel on ka Briti tugevusi. On olnud väga viljakas koostöö!
Imbi-Lepik-MartinsonImbi Lepik-Martinson / EAS Turismiarenduskeskus
Oleme Milose professionaalse meeskonnaga töötanud juba 2 aastat. Nende tehnilised teadmised, kiire tegutsemine ja kliendi soovide mõistmine on pannud aluse usalduslikule ja tugevale koostöösuhtele.
Kaupo-Kallemaa-1-e1512333228634Kaupo Kallemaa / ettevõtja, võimlemisturniiri Miss Valentine korraldaja
Milos on minu koostööpartneriks ürituste jaoks vajalike materjalide kujundamisel. Tuult tiibadesse ja soovitan soojalt!
katrin-1-e1512333672424Katrin Puusepp / Arigato
Osalesin teie väga inspireerival ja toredal koolitusel. Sain mitmeid mõtteid, mida ka enda tööpostil kindlasti katsetada saan – aitäh! ?
IMG_7237Liis Lepik / TV3 sotsiaalmeedia ja veebitoimetaja
Aitäh Brit, et aitasid mõista, et edu võti peitub sageli väga lihtsates asjades. SEO koolituselt sain mitmeid praktilisi tööriistu ja soovitusi, mida olen juba edukalt oma töös kasutanud. Koolitus oli kaasahaarav ja hästi üles ehitatud!
Liina-Kisand-1Liina Kisand / iPharma piirkonnajuht
Suurepärane töö. Kiire ja kvaliteetne teenindus! Jäin TV reklaamiga ülimalt rahule. Soovitan soojalt!
Rene-LaaneRené Laane / OÜ Fitlap
Brit on osanud hästi meie seinast seina ja hüplikud mõtted üheks arusaadavaks tekstiks vormida. Samuti võin tema toimetatud ja otsingumootoritele meelepäraseks sätitud lood alati rahuliku südamega avaldada.
Helen-ValendHelen Valend / Kliendisuhete haldur- turundusassistent | IMG Numeri OÜ
Koolitus oli väga hea, sain palju uut informatsiooni ja ideid, mille peale ise polekski tulnud, mis siis, et tegelt nii igapäevane ja loogiline asi. Väga meeldis selle koolituse puhul erinevad näited reaalsest elust jne, uuringuid oli väga põnev kuulata. Aitäh selle võimaluse eest, olen nüüd palju teadlikum sel teemal.
Caroly-KaljumäeCaroly Kaljumäe / Sisuturundaja – Relaxmom OÜ
Koolituspäev sotsiaalmeedias turundamisest. Pikaajalise sotsiaalmeedia tavakasutajana sain kerge šhoki kui vähe ma tegelikult nendest võimalustest tean:) Oma tulevase firma jaoks sain väga palju häid soovitusi ja nippe, mida kindlasti kasutama hakkan Brit Mesipuu on koolitajana väga soe, südamlik ja vahetu! Meeldisid väga näited elust ja praktiline osa. Kindlasti osalen tulevikus mõnel sarnasel koolitusel veelgi ?
197975_1008094980771_1040122_nKadri Janson / Forever Fysio
Osalesin Facebooki ja Instagrami koolitusel. Jäin sellega väga rahule: põhjalik ja väga praktiline ülevaade mõlema platvormi kasutusvõimalustest ja tööriistadest. Sain mitmeid uusi ideid ja nippe, kuidas paremini sotsiaalmeedias inimesi kõnetada ja eesmärke saavutada. Meeldis ka see, et koolitus oli loogiliselt üles ehitatud, hea kerge jälgida. Brit räägib hästi. Soovitan seda koolitust kõigile, kes mõnda Facebooki või Instagrami kontot haldab.
Helen-KulaotsHelen Külaots / Levi Turundus partner