Digitaalse turunduse teejuht: digiturunduse koolitus sotsiaalmeediast Google, eduka kodulehe ja meiliturunduseni!

Digiturundusega alustamine on põnev teekond, mis avab ukse lõpututele võimalustele sinu ettevõtte või brändi tutvustamiseks internetis. Meie koolitus “Digiturundusega alustamise A&O” on loodud selleks, et anda sulle kindel vundament ja praktilised oskused, mida on vaja edukaks turundustegevuseks sotsiaalmeedias, otsingumootorites ja meiliturunduses.

Osa 1 – Facebooki ja Instagrami koolitus

Koolituse raames saad ülevaate Facebooki ja Instagrami maailmast, kus õpid, kuidas seadistada kontosid, analüüsida andmeid ja luua kaasahaaravat sisu. Räägime sulle, miks kasutada Facebook Pixelit ja teha seeläbi tulemuslikumat tasulist reklaami. Lisaks saad teada, kuidas efektiivselt kasutada hashtag’e ja emojisi oma sõnumi edastamiseks.

Osa 2 – Google koolitus

Google Ads veebikoolitusel õpid, kuidas luua ja hallata kampaaniaid, optimeerida reklaame ja kasutada remarketingi võimalusi. See osa koolitusest annab sulle võtmed, kuidas jõuda õige sihtrühmani ja mõõta oma kampaaniate efektiivsust.

Osa 3 – SEO ja sisuloome koolitus

SEO, sisuturundus ja -loome osa aitab sul mõista, miks on oluline olla leitav otsingumootorites ja kuidas luua sisu, mis kõnetab sinu sihtrühma. Õpid, kuidas optimeerida teksti, leida õigeid märksõnu ja kasutada sisu loomisel kasutajate genereeritud sisu. See koolitusosa on täis praktilisi ja reaalseid näiteid, mis aitavad sul oma veebilehe või blogi sisu paremini planeerida ja ellu viia.

Osa 4 – Meiliturunduse koolitus

Meiliturunduse koolitusega saad alustada oma teekonda meiliturunduse maailmas, kus õpid, kuidas koguda kontakte, segmenteerida oma listi ja luua isikupärastatud kirju, mis kõnetavad sinu sihtrühma. Anname sulle nõuandeid, kuidas jälgida ja analüüsida oma kampaaniate tulemusi, et saaksid oma strateegiat pidevalt täiustada.

Iga koolituse osa on kavandatud nii, et saad õppida endale sobivas tempos ja kohas, ligipääsuga materjalidele terve nädala jooksul. See annab sulle paindlikkuse vaadata materjale korduvalt, pausida ja rakendada õpitut praktiliselt oma kontodel. Koolituste läbimise järjekorda saab vastavalt soovile muuta kuid kõigi osade läbimine peab jääma 30 päeva sisse.

Olenemata sellest, kas oled digiturundusega alles alustamas või soovid oma olemasolevaid teadmisi täiendada, on see koolitus suurepärane võimalus õppida digiturunduse fundamentaalseid aspekte ja rakendada neid edukalt oma äritegevuses.

NB! Milos reklaam on läbinud Eesti Hariduse Kvaliteediagentuuri täienduskoolituse õppekavarühma turundus ja reklaam kvaliteedi hindamise 2022.

Digiturunduse veebikoolitused detailsemalt leiad siit:

Digiturunduse koolitusprogrammi maht

Koolituste videosisu kogumaht ulatub 12 akadeemilise tunnini, kuid arvestada tuleb, et kogu materjali läbitöötamiseks ja praktiliste ülesannete sooritamiseks on vaja minimaalselt 23 akadeemilist tundi. See tuleneb koolituste sisutihedusest ja detailsetest seadistusülesannetest, mille lahendamine võib olla aeganõudev, eriti kui digiturunduse valdkond on veel uus. Seetõttu on oluline varuda piisavalt aega, et põhjalikult kõikide teemade ja ülesannetega tegeleda, et saavutada parim võimalik õpikogemus.

3 akadeemilist tundi konsultatsiooni kingituseks!

Lisaks on kogu koolitusprogrammi raames ette nähtud 3 akadeemilist tundi personaalseid konsultatsioone, kus saad esitada küsimusi ja arutada koolituse käigus esile kerkinud probleeme või väljakutseid. Konsultatsioon saab toimuda soovi korral nii veebis kui silmast-silma kohtumisel. Konsultatsiooniaeg lepitakse kokku koolitusprogrammi jooksul ja see toimub hiljemalt ühe kuu jooksul pärast koolitusprogrammi lõppu. See annab suurepärase võimaluse saada individuaalset nõu ja tagasisidet, et maksimeerida oma õppimistulemusi ja rakendada omandatud teadmisi praktikas veelgi tõhusamalt.

Koolitusprogrammi hind 675eur+km

 (eraldi ostetuna väärtus 835eurot+km)

NB! Erisoodustuste ajal ei kuulu hinna sisse 3 akadeemilist tundi konsultatsiooni!

Soovid koolitusel osaleda? Kirjuta kohe brit@milos.ee !