Kliendid meist

Helen Valend

Helen-Valend

“Brit on osanud hästi meie seinast seina ja hüplikud mõtted üheks arusaadavaks tekstiks vormida. Samuti võin tema toimetatud ja otsingumootoritele meelepäraseks sätitud lood alati rahuliku südamega avaldada.”

Helen Valend

Helen Külaots

Helen Külaots

“Osalesin Facebooki ja Instagrami koolitusel. Jäin sellega väga rahule: põhjalik ja väga praktiline ülevaade mõlema platvormi kasutusvõimalustest ja tööriistadest. Sain mitmeid uusi ideid ja nippe, kuidas paremini sotsiaalmeedias inimesi kõnetada ja eesmärke saavutada. Meeldis ka see, et koolitus oli loogiliselt üles ehitatud, hea kerge jälgida. Brit räägib hästi. Soovitan seda koolitust kõigile, kes mõnda Facebooki või Instagrami kontot haldab.”

Helen Külaots

Caroly Kaljumäe

Caroly Kaljumäe

“Koolitus oli väga hea, sain palju uut informatsiooni ja ideid, mille peale ise polekski tulnud, mis siis, et tegelt nii igapäevane ja loogiline asi. Väga meeldis selle koolituse puhul erinevad näited reaalsest elust jne, uuringuid oli väga põnev kuulata. Aitäh selle võimaluse eest, olen nüüd palju teadlikum sel teemal.”

Caroly Kaljumäe
Sisuturundaja - Relaxmom OÜ

René Laane

René Laane

“Suurepärane töö. Kiire ja kvaliteetne teenindus! Jäin TV reklaamiga ülimalt rahule. Soovitan soojalt!”

 

René Laane

Facebook

Facebook tagasiside
Milos kujundus- ja reklaamitööd

Katrin Puusepp

“Milos on minu koostööpartneriks ürituste jaoks vajalike materjalide kujundamisel. Tuult tiibadesse ja soovitan soojalt!”

Katrin Puusepp
Arigato

Kadri Janson

Kadri Janson, Forever Fysio

“Koolituspäev sotsiaalmeedias turundamisest. Pikaajalise sotsiaalmeedia tavakasutajana sain kerge šhoki kui vähe ma tegelikult nendest võimalustest tean:) Oma tulevase firma jaoks sain väga palju häid soovitusi ja nippe, mida kindlasti kasutama hakkan Brit Mesipuu on koolitajana väga soe, südamlik ja vahetu! Meeldisid väga näited elust ja praktiline osa. Kindlasti osalen tulevikus mõnel sarnasel koolitusel veelgi ?

Kadri Janson
Forever Fysio

Kaupo Kallemaa

“Oleme Milose professionaalse meeskonnaga töötanud juba 2 aastat. Nende tehnilised teadmised, kiire tegutsemine ja kliendi soovide mõistmine on pannud aluse usalduslikule ja tugevale koostöösuhtele.”

Kaupo Kallemaa
ettevõtja, võimlemisturniiri Miss Valentine korraldaja

Enn Tosso

“Briti artiklid erinevad paljudest teistest sisuturundusest rääkivatest sisuturundusartiklitest selle poolest, et ta jagab reaalselt kasulikku sisu. Hea näide, milline sisuturundus peakski olema.”

Enn Tosso

EAS Turismiarenduskeskus

Imbi Lepik-Martinson

“Brit Mesipuu on ajakohastanud ja ümber kirjutanud mitmed Visit Estonia e-akadeemia turunduse tekstid. Koostöö Britiga on alati väga professionaalne ja kiire. Oskus lihtsalt kirjutada võib-olla aeg-ajalt mitte nii lihtsatel teemadel on ka Briti tugevusi. On olnud väga viljakas koostöö!”

Imbi Lepik-Martinson
EAS Turismiarenduskeskus

Liis Lepik

Liis Lepik TV3

“Osalesin teie väga inspireerival ja toredal koolitusel. Sain mitmeid mõtteid, mida ka enda tööpostil kindlasti katsetada saan – aitäh! ?

Liis Lepik

Albina Vimb

Albina Vimb

“Olen südamest tänulik väga hea ja meeldiva koostöö eest. Brit on alati tihedas sidemes oma kliendiga, kuulab mida klient tahab ja alati aitab oma nõuga kui tunneb, et saaks kliendile veelgi rohkem abiks olla. Ta kirjutab sisuturunduse artiklid väga kiiresti ja professionaalselt!”

Albina Vimb

René Paats

René Paats

“Oleme oma 10 tegevusaasta jooksul kasutanud mitmeid sotsiaalmedia teenuseid pakkuvaid ettevõtteid.
Reeglina on jäänud koostöö nendega lühikeseks, sest tegelik teadmine ja oskus seda tööd efektiivselt ja kasumlikult teha neil puudus.
Milos OÜ-ga alustasime koostööd umbes kaks aastat tagasi ja me oleme väga rahul. Mulle meeldib nende töö kiirus ja kvaliteet. Samuti nende enda initsiatiivikus ja soov teha asju alati paremaks.”

René Paats
Milos_reklaam_300px_valge

Ideest teostuseni!

SUL ON HEA IDEE, MILLE TEOSTUSEKS VAJAD ABI?
MEIL ON LAHENDUSED!

Võta ühendust!