Sisuturundus ja -loome

Üha enam soovitakse enne toodete ja teenuste ostu nende kohta informatsiooni lugeda, et veenduda selle kvaliteedis. Seega on asjakohase sisu väärtust raske alahinnata.
Aitame sul harida oma klienti! Läbi sisuloome on võimalik hajutada tema kahtlused ja tekitada usaldusväärne õhkkond ostu lõpule viimiseks.

Google otsimootori jaoks on väga oluline, et sinu ettevõtte kodulehel oleks pidevalt uut ja värsket sisu. Just see on üks viis, kuidas sul on võimalus otsingutulemustes tasuta silma paista ja otsingutulemustest ette poole jõuda. Kui sul endal ei ole aga mahti, või soovid oma aega kasutada rohkem oma teenuste ja toodete müügi peale, aitan sind hea meelega kodulehel blogi pidamise või kasulike artiklite loomisega. Teades ja tundes Google otsingumootoritele optimeerimise (SEO) põhitõdesid, koostan ka kõik tekstid neid põhimõtteid silmas pidades.

Sisuturunduse hind

Alates 75eur+km/300 sõna ja 90eur+km/500 sõna, kuid sõltub ka temaatikast ning sellest, kas jääme pikemaaegse koostöö peale või on tegemist ühekordse teenusega. Saada oma mõte ja me vastame sulle 24 tunni jooksul!

Kiiremate tulemuste saamiseks soovitame koos värske sisuga viia läbi ka Google otsingumootori reklaamikampaania.

Tutvu tehtud töödega siin!

Enn Tosso,
OÜ Kirjaabi loovkirjutaja
enntosso.simplesite.com

“Briti artiklid erinevad paljudest teistest sisuturundusest rääkivatest sisuturundusartiklitest selle poolest, et ta jagab reaalselt kasulikku sisu. Hea näide, milline sisuturundus peakski olema.”

Milos_reklaam_300px_valge

Ideest teostuseni!

SUL ON HEA IDEE, MILLE TEOSTUSEKS VAJAD ABI?
MEIL ON LAHENDUSED!

Võta ühendust!